2011 yılında Antalya’yanın Alanya ilçesinde hizmet vermeye başlamış olan Şehrizen; hem sektörel deneyimini hem de kaliteyi ulaşılabilir kılma düşünü yaşam alanlarına yansıtıyor. Çağın getirdiği tüm teknolojik hamleleri mobilyaya taşıyan yapısı ile Şehrizen; yaşama değer katan hizmet anlayışıyla güvenilir ve hızlı çözümlerin doğrudan muhatabı konumunda yer alıyor. Uluslararası lojistik anlaşmaları sayesinde firmamız; dünyanın her bölgesine ürün gönderme noktasında sorunsuz bir hizmet ağının sağlayıcısı rolünü de üstleniyor. Zengin ürün yelpazesi, uzman ve çözümcü ekibi, güçlü tedarik ağı ile Şehrizen; sektörel bilinirliğini artırarak devam ettirmektedir.

Vizyon

Memnuniyeti kıstas sayarak kaliteli, dayanıklı ve fonksiyonel mobilya deneyimini herkes için mümkün kılacak hamleler vizyonumuzu tanımlamaktadır. Bu düşün, dünyanın farklı rotalarındaki yaşam alanları için de sağlayıcısı olmak; vizyonumuzu tamamlayıcı hedefleri arasında bulunmaktadır.

Misyon

Şehrizen ailesi olarak; satıştan, sonrasındaki hizmet sürecine kadar her aşamada güven duygusunu hissettirip değer oluşturma amacını, kendimize misyon edinmiş bir markayız. Bu aşamada müşteri beklentisini anlamak, aynı doğrultuda hizmet kalemleri sunmak, tüm yenilikleri takip etmek ve hacmimize bunu yansıtmak gibi tamamlayıcı unsurlarımız da misyonumuzu çeşitlendirmektedir.